Červenec 2012

The Wanted - Chasing The Sun

31. července 2012 v 19:49 | Lanna |  Music
The Wanted v novém klipu řádí s úpírkama.

Chci být upírka ;D, ale nejenom kvůli nim :D spíš kvůli Kaulitzům :D


CHCE NĚKDO SPŘÁTELIT?

30. července 2012 v 19:19 | Lanna |  Blog's News
Zdravíčko.

Scháním někoho kdo spřátelí. Nebude to nějak extra náročné, kdo chce ať mi napíše do komentářů jméno a blog, a já si vyberu :) Tak snad se hodně lidí zapíše :)

Uvažovala jsem, že KONČÍM.

30. července 2012 v 17:30 | Lanna |  Ly.'s Life
Zdravím, tak jsem si nakonec zase k blogu sedla. Akorát nevím, jestli né zbytečně.

Víte, docela mě mrzelo, že tu nikdo nechodil, když jsem byla pryč. Neříkám, že jsem čekala něco extra, ale alespoň něco jsem čekala. Tak jsem uvažovala, že se na to opravdu vykašlu.

Sister ale říkala, že jedný slečně se líbí moje dessy, a že rozhodně nemám končit.

Tak jsem se rozhodla, že to ještě jednou zkusím. Přece jsem tu grafiku nedělala jen tak. Dávám tomu tady poslední šanci a je to škoda, když jsem sotva začala.

No, před chvilkou jsem dokoukala na skoky do vody (protože já olympiádou žiju ;)) s užasným TOMEM ( Tom Daley). Samozřejmě jsem fandila britům, jak jinak :D. Jednak kvůli Toma, jednak kvůli zemi, ve které on žije a já tam byla loni.
Takže mám zvednutou náladu, i přesto, že nakonec dostal medaili bramborovou :)

Všude dobře, doma nejlíp

22. července 2012 v 18:49 | Lanna |  Ly.'s Life
Lanna se vám vrátila z dovolené ;D
Doufám, že máte radost.

Ta návštěvnost je promiňte, děsná. Chápu, nebyla jsem tu. Ale dala jsem tu lákadlo, myslela jsem, že se chytne. Nechytlo. Mrzí mně to, ale tak co.

Jinak bylo fajně. Byla jsem tam s našima, bráchou, mojí nejlepší kamarádkou, kterou znám od jejího narození (je o měsíc mladší!), její ségrou a rodinou.

Blog mi vůbec nechyběl, facebook taky ne.

Zítra nevím, jestli příjdu. Budu se snažit, ale večer mám pohovor do práce, snad mi to výjde a konečně vydělám nějaké peníze.Rekord v komentářích o DESIGNY

12. července 2012 v 19:49 | Lanna |  Blog's News
Jak už jsem říkala, týden tady nebudu a proto přináším REKORD V KOMENTÁŘÍCH O DESIGNY
Pište si komentářů kolik chcete, ale platí, že každý 50. komentář dostane design, jednoduchý, jako jsem dělala Ségře.

Komentáře zavřu až se vrátím :)

Objednávka i tato soutěž je inspirovaná graphic-heart.blog.cz

Objednávky pište teda zde, nebojte, zkontroluju si to, zda vy jste byli ti 50. 100. a tak dále.

Pokud si objednáváte design pište zde:

1. Přezdívka + blog
2. co/kdo na design
3. menu pravo/vlevo
4. nápis na design
5. popisky do menu
6. nějaké bonusy, nebo jiná přání

Tim Berg - Seek Bromance

12. července 2012 v 18:59 | Lanna |  Music

Za pár dní na dovolenou, v pátek na Toma Kluse

11. července 2012 v 20:39 | Lanna |  Ly.'s Life
Zdravíčko,
v sobotu odjížím na dovolenou, kousek od Adršpachu (ano opravdu to po mně nechtějte spisovně ;D). Jedu s mojí rodinou, fenkou a rodinou + fenkou od mojí kamarádky.
Co k tomu dodat. Internet tam mít nebudu a nejspíš ani signál, abych si mohla po smskovat. Ten týden bude hodně zajimavý ;D

Vrátím se v sobotu příští, takže nejspíš přidám něco až v neděli. Bude sice chaos s vybalováním, ale já vím, že se sem prostě dostanu ;D.

Zítra tu tedy přibudou poslední články před odjezdem. V pátek se budu balit, snad nebudu muset jít do práce. Večer jdu pak s kamarádkou na Toma Kluse :)

Zítra tu čekejte soutěž o designy :)


Když nám jednou HOŘELO V KUCHYNI

11. července 2012 v 19:39 | Lanna |  Téma týdne
Rozhodla jsem se s vámi podělit o takový náš rodinný příběh, po kterém si řeknete, že nejsme normální rodina :D.

Jednoho večera mamka odešla na noční a táta se vracel zrovna z nějaké párty, kterou měli po práci. Jako správný chlap si dal pár piv a o další alkoholové požitky nouze nebyla. Co vám budu povídat, vrátil se společensky unavený.

Jenomže dostal chuť na kafe a to byl kámen úrazu. Né, že by si vodu ohřál v rychlovarné konvici, on ji musel ohřát z konvice, která se dá na sporák a voda se ohřívá na plynu. A pak si šel lehnout na gauč. Brácha mezitím jako vždycky okupovat počítač, já pro změnu ten druhý. Tatínek nám samozřejmě u televize usnul.

Asi týden v kuse jsem po večeři jedna šumivé bonbony, byla jsem na nich závislá. To nám zřejmně zachránilo kuchyň. Ani bráchu, ani mně a spícího otce už vůbec ne, nevyrušil smrad, který se z kuchyně linul. Jenomže jak jsem psala, dostala jsem chuť na ony bonbony, které se i dnes skrývají v naší spíži v kuchyni. Už když jsem šla směrem do kuchyně, říkala jsem si, že je v bytě nějak moc vedro a ucítila jsem i ten zápach. Když jsem došla k lednici, abych zahla směrem ke spíži, viděla jsem jak za ní něco blikavě svítí. Samozřejmě to byl žár, který se z naší konvice linul. Tatínek tím že usnul, nechal konvici ať si vyvaří vody kolik chce a pak i klidně sebe samotnou. Žár zvedající se až k digestoři, v obýváku otec, společensky unavený a já s bráchou. Zapeklitá situace. Doběhla jsem pro otce, který se ne a ne vzbudit. Brácha, když jsem mu oznámila, co se v naší kuchyni děje spokojeně kouknul do počítače, poté si uvědomil co mi odkýval a pomáhal mi budit tátu. Nakonec jsme ho vzbudili a on nějakým zázrakem kuchyň uhasil. Ani teď nechápu, jak se mu to povedlo.

Byla jsem ráda, že je kuchyň až na konev v pořádku, proto jsem se snažila otcovu větu "Proč v kuchyni hořelo, proč jsem to udělala" ignorovat.

Příhoda je stará alespoň 2 roky a teď se tomu jenom smějeme, jedno je ale jisté. Tátu pokud není doma máma nikam už nepouštíme :D

Článek týdne - Tajemství. Tady rodinné :)

Scribbles - Tom

10. července 2012 v 18:39 | Lanna |  Ly.'s Life
Ti, kteří už tady párkrát zabloudili vědí, že mám jednu kamarádku na které mi hrozně záleží.
Moji malou sestřičku. A ona udělala tadytohleto, co bych já nezvládla a napsala mi tam i věnování :)

Takže jí hrozně moc děkuju :) A protože ona ví, že jsem Tomova největší fanynka, tak zrovna udělala Toma :)


Design blogu 0.2

10. července 2012 v 18:19 | Lanna |  Blog's Clothes
Vytvořen: Jacque.Biebs| Od: 10. 7. 2012| Do: 28. 8. 2012| S kým: Rihanna