VGS 1. vyhodnocení + zadání 2. kola část 2

1. září 2012 v 21:19 | Lanna |  Soutěže

Ame:

Líbí se mi nápad s balonkem, ale nedělala bych už ten zbytek okolo. Jako přání bych nechala pouze balonek. Dále se mi líbí fotka, přijde mi dobře zvolená a líbí se mi i jména u každého z nich. Není to přeplácané a řekla bych, že i barvy jdou k sobě. Celkově hodnotím 7 body.
Lanna:

Taky bych nechala jenom balónek. Tu 23 bych udělala jiným písmem a dala do balonku, když jsi tam chtěla i něco dalšího. Ale kolem balonku už opravdu nic. Tady musím Ame trošku oponovat, mě moc k sobě oranžová s růžovou nejdou :D
Dávám 6 bodů.

13/20


Přijde mi úžasné kombinování barvy s fotkou. Zvolila jsi modrou barvu a našla jsi fotku, aby do té barvy seděla. To oceňuji. Jediné, co bych vytkla je, že bych ten dort umístila trošku více nahoru, aby nezasahoval do písma a modrý nápis bych ohraničila černě, aby více vynikl. Jinak k tomu nic jiného nemám. Dávám 9 bodů

Lanna:
Já nemám co vytknout, musím ti dát prostě 10. Maximálně jak píše Ame, dort bych posunula trochu výš.

19/20


Ame:
Tak první, co bych pozitivně zhodnotila je, že si pozadí udělala stejně jako písmo, to se mi líbí, ale tu fotku dole bych úplně ořízla, aby tam nebylo vidět šedé pozadí, to se mi tam nelíbí. Také bych asi vynechala ostatní fotky a i ty brushe ptáků. Ty bych vynechala určitě, protože mi tam vůbec nesedí. Dávám bohužel jen 5 bodů.

Lanna:
Teď budu nejspíš za zlou čarodějnici. Mě se to prostě nelíbí. Myslím, že kdybys neudělala tu duhovou věc, vypadalo by to lépe. Ale oceňuji, že když už to tam prostě je, tak že jsi to ladila s rámečkem a zase to béžové k béžovému. Nevím proč zrovna ptáci. Špatně ořezaná fotka. A jak se tak dívámm není jediná. Navíc ta fotka, která je použitá dvakrát, je montáž..není to orignální fotka. Za mě 3 body.

8/20

Odkaz na výtvorAme:

První co mě zarazilo je, že ses tam 4x podepsala, ale líbí se mi, že jsi použila jak staré, tak i novější fotky to mi přijde jako dobrý nápad i když nevím jestli to bylo přesně tvým záměrem. Jinak celkově se mi to docela líbí. Hodnotím 7 body.

Lanna:

Promiň, ale taky nechápu, proč ty 4 podpisy. Přece stačí jeden podpis, trochu ubrat sytosti a dá se to i trošku zamaskovat aby to nerazilo ;). Nevím jestli jsi fanynka, ale také mě potěšilo, že jsi vybrala jak staré, tak nové fotky. Já osobně bych tam to Happy B-Day nedávala dvakrát a vůbec ne u sebe.
Hodnotím taky 7 body.

14/20 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama